جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن ام دی اف آزمایشگاه خاک کیمیا


پارتیشن ام دی اف


این پروژه واقع در کمالشهر کرج تولید و اجرا گردید. مدل مورد استفاده در این پروژه مدل آفتاب است که با ترکیب 90 سانتی قسمت پایین ام دی اف و الباقی تا ارتفاع 210 سانتی متر که ارتفاع استاندارد شرکت سازینه چوب بوده و ترکیب شیشه و پرده کرکره می باشد. رنگ مورد استفاده ونگه و پرده کرکره ها از جنس آلومینیومی ولومی به رنگ سیلور می باشد.

ساختار پارتیشن ام دی اف مدل آفتاب:

کل پارتیشن تمام ام دی اف بوده و بصورت استاندارد در پنل هایی با عرض 90، عمق 10، و ارتفاع 210 تولید می‌گردد.

90 سانتی متر قسمت پایینی پنل پارتیشن، ام دی اف و مابقی شیشه می‌باشد.

قابلیت استفاده از پرده کرکره ولومی در بین جداره مهیاست.

دارای تنوع رنگ بالا در ام دی اف و پرده کرکره.


مزایای دیوارهای پارتیشن ام دی اف

۱-در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.

                   پارتیشن mdf             پارتیشن تمام ام دی اف         


                                                                mdf partition