جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پروژه پارتیشن اداری شرکت نوارژن


پارتیشن اداری


شرکت نوارژن واقع در جاده مخصوص کرج با استفاده از مدل پرتو در سال 1394 اجرا گردیده است . مدل پرتو امکان تفکیک فضای اداری موردنظر را با کمترین دخالت در محیط می‌دهد که تبادل بالای نور محیط و در عین حال تفکیک فضای شخصی و استفاده از پنل های افقی دراین مدل فضایی بسیار زیبا را بوجود آورده است.

در این مدل پارتیشن اداری، از شیشه های طرح دار سند بلاست استفاده شده که ترکیب زیبایی را بوجود آورده است. مدل پرتو بصورت دوجداره اجرا می‌شود و قابلیت استفاده پرده کرکره توکار را ندارد و درصورت نیاز به پرده می‌توان از پرده های ولومی روکار استفاده کرد.

چرا پارتیشن اداری ؟

انتخاب پارتیشن اداری به عنوان یک جدا کننده و تفکیک کننده محیط، یک نگرش نو در هر سازمان و شرکت می‌باشد. زیرا ایجاد فضایی مدرن در هر سازمان باعث افزایش بهره وری و کارایی درون سازمانی می‌شود. از این رو پارتیشن اداری می‌تواند بهترین روش جهت تفکیک فضا باشد.


مزایای دیوارهای پارتیشن اداری

۱-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بیشترین کاربرد پارتیشن را می توان دید ، زیرا قدرت اجرایی بالا و تفکیک پذیری فوق العاده ی آن باعث محبوبیت این محصول بین مدیران شرکت ها گردیده است.


سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.


>>> قیمت پارتیشن <<< 

              پارتیشن اداری دوجداره               پارتیشن اداری ام دی اف        


                                                           پارتیشن اداری جدید