جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

طراحی و اجرای میز پذیرش اداری شرکت گلیم گستر 

میز پذیرش مطب


اجرای کانتر پذیرش بصورت ال شکل در مجتمع اداری واقع در شهر ایلام. ساختار تمام ام دی اف همراه با نوار لبه پی وی سی و بصورت دو رنگ. همراه با فایل 3 کشو با قفل مرکزی و سری کامل کمد زونکن.


میز پذیرش هتل

اجرا و ساخت میز پذیرش

کانتر پذیرش یا همان میز پذیرش یکی از اساسی ترین بخش های دکوراسیون در هر شرکتی می‌باشند.

به عبارتی میتوان از میز پذیرش بعنوان سردر یک شرکت یا اداره نام برد. از این رو اهمیت آن در طراحی و انتخاب رنگ مناسب بیشتر می شود.

میز پذیرش آرایشگاه

انواع میز پذیرش

میز پذیرش دارای طرح ها و اشکال گوناگون می‌باشد که بیشتر بسته به نوع محیط و کاربری طراحی میشود.از انواع آن می‌توان به میز پذیرش مطب، میز پذیرش هتل ، میز پذیرش رستوران ، میز پذیرش اداریب ، میز پذیرش آزمایشگاه ، میز پذیرش درمانگاه ، میز پذیرش بیمارستان ، میز پذیرش آرایشگاه اشاره کرد.


میز پذیرش اداری

ساختار میز پذیرش

معمولا ساختار این نوع میزها بصورت استاندارد به یک شکل می‌باشد. این استاندارد شامل یک میز با طول بلند که صفحه کاری را شامل می‌شود و یک پیشخوان روی میز که محل قرار گیری مانیتور ، تلفن و دیگر ملزومات اداری در پشت آن می‌باشد.

در زیر میز کانتر از کمد و فایلینگ به ابعاد و اشکال مختلف استفاده می‌شود. معمولا از یک فایل 3 کشو در یک سمت و از یک کمد زونکن در سمت دیگر استفاده می‌کنند.

همچنین این امکان فراهم است که در پشت کانتر پذیرش از کمد های بایگانی بلند نیز استفاده شود. در برخی از موارد جهت ترئین و ست دکوراسیون در پشت کانتر پذیرش از آب نما یا نور پردازی های خاص استفاده می‌شود که تاثیر چشم گیری دارد.


سازینه چوب با دانش و تخصص چنیدن ساله خود در این بخش، توانسته گامی بلند در جلب رضایت مشتریان خود بردارد و با ارائه طرح ها و راهکارهای علمی و فنی در این راه موفق باشد.

جهت ارتباط با کارشناسان ما اینجا کلیک نمائید.


مقاله زیر را از دست ندهید

۶ نکته کلیدی برای انتخاب مبلمان اداری

فرم ارسال پیام