جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

میز مدرن اداری پایه فلزی شرکت آذر پخش 

امروزه نگرش نسبت به میز و انواع میزها و مخصوصا میز اداری بسیار تغییر کرده است. استفاده از میز پایه فلزی به جای میز ام دی اف خود نشانگر این تغییر می باشد. میز های پایه فلزی محصولی جدید از هر لحاظ به شمار می‌‌آیند. معمولا میز های پایه فلزی از پروفیل های آهن به اشکال و طرح های مختلف تولید می گردد. شرکت آذر پخش واقع در استان کرمان یکی از شرکت های بنام و توانمند در این استان زیبا می‌باشد که سازینه چوب افتخار همکاری با این شرکت را داشته است.

میز فلزی


تجهیز این شرکت با استفاده از میز مدرن پایه فلزی همراه با کمد و فایلینگ با رنگی زیبا و خاص صورت گرفت که در نوع خود بینظیر می‌باشد.

انواع میز پایه فلزی

میز پایه فلزی معمولا دارای تنوع بسیار بالایی می‌باشد که بیشتر این تنوع در مدل پایه این میزها می‌باشد. انواع میزهای تولید شده سازینه چوب را می‌توانید در لینک زیر مشاهده نمائید.

**** انواع میز مدرن اداری ****


ساختار میز مدرن اداری

ساختار میز مدرن بسیار ساده و در عین حال جذاب می‌باشد. میزهای مدرن پایه فلزی ، همانطور که از نامشان مشخص است دارای پایه های فلزی از جنس آهن می‌باشد و صفحه های این میزها بیشتر از ام دی اف و در بعضی مواقع از صفحات کورین تولید می‌شود.


میز خاص

مزیت میز جدید پایه فلزی

بزرگترین مزیت میز های جدید پایه فلزی قابلیت مونتاژ و دمونتاژ آنها می باشد. طراحی این میزها به گونه ایی است که با یک پیچ گوشتی تمامی اجزای آن از هم جدا شده و دوباره به هم وصل می‌گردد. و این قابلیت باعث حمل و نقل و جابجایی آسان این محصولات گردیده.

انواع میز فلزی

میز فلزی دارای کاربرد های فراوانی می باشد که از آن می توان بعنوان میز اداری ، میز کارشناسی ، میز تحریر ، میز کار ، میز گروهی ، میز پذیرش ، میز کنفرانس ، میز غذا خوری و ... استفاده کرد.

میز مدرن


سازینه چوب در تلاش است با تولید محصولات بهینه و کاربردی در بازار دکوراسیون گامی بلند در راستای خدمت رسانی به مشتریان خود بر دارد.

با کارشناسان ما در تماس باشید.


>>>> با محصول جدید میز تاشو بیشتر آشنا شوید <<<<درباره این مطلب نظری دارید؟