جستجو

پروژه پارتيشن بندي سازمان بین المللی مهاجرت


دکوراسیون اداری،مبلمان اداری

پروژه سازمان بین المللی مهاجرت واقع در خیابان جردن و از زیر مجموعه های سازمان ملل متحد ، در تابستان سال 95 طراحی ، تولید و اجرا گردید . پارتیشن مورد استفاده از مدل جام و به رنگ راش بوده است به همراه پرده کرکره آلومینیومی ولومی به رنگ سفید می باشد.از قابلیت های مدل جام تبادل بالای نور محیط می باشد.


يک پارتيشن بايد داراي قابليت هاي زير نيز باشد:

۱- قابليت نصب درب محکم و قوي

2- امکان نصب پرده کرکره به روي قسمت هاي شيشه اي از داخل و يا خارج پارتيشن.

3- جهت دارا بودن امنيت بيشتر امکان باز شدن قطعات پارتيشن از خارج يک اتاق مقدور نباشد و اين مورد فقط از بخش داخلي امکان پذير باشد.

4- يک پارتيشن بايد قابليت نصب در جهات و زواياي مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوي باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.

5- پوشاندن کامل فضاي مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولي جلوگيري نمايد.

6- امکان عبور تأسيسات و کابل هاي مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسي آسان به آنها از مجاور و يا داخل ديواره هاي پارتيشن وجود داشته باشد.


برای سفارش پارتیشن حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.    

                    دکوراسیون اداری               دکوراسیون داخلی      

             

                    دکوراسیون اداره               دکوراسیون منزل    

                                                               

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد