جستجو

پروژه پارتيشن بندي شرکت پترو پویش سهند


انواع پارتیشن


پروژه شرکت پترو پویش سهند در زمستان 93 با استفاده از دو مدل آفتاب به همراه شیشه سندبلاست و پرده کرکره ولومی واقع در خیابان شیرازی جنوبی پارتیشن بندی گردیده است . رنگ مورد استفاده ماهگونی به همراه ترکیب افرا می باشد . پارتیشن دو جداره مدل آفتاب از کاربردی ترین مدلهای تولیدی شرکت سازینه چوب می باشد.


يک پارتيشن بايد داراي قابليت هاي زير نيز باشد:


۱- قابليت نصب درب محکم و قوي

۲- پوشاندن کامل فضاي مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولي جلوگيري نمايد.

۳- امکان عبور تأسيسات و کابل هاي مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسي آسان به آنها از مجاور و يا داخل ديواره هاي پارتيشن وجود داشته باشد.

۴- امکان نصب کليد و پريز و غيره به روي پارتيشن ها.

۵- امکان نصب پرده کرکره به روي قسمت هاي شيشه اي از داخل و يا خارج پارتيشن.

۶- جهت دارا بودن امنيت بيشتر امکان باز شدن قطعات پارتيشن از خارج يک اتاق مقدور نباشد و اين مورد فقط از بخش داخلي امکان پذير باشد.

۷- يک پارتيشن بايد قابليت نصب در جهات و زواياي مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوي باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.برای سفارش پارتیشن حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد. 


                 انواع پارتیشن 01              انواع پارتیشن 02       


                 انواع پارتیشن 03              انواع پارتیشن 04                              


کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد