جستجو

پروژه پارتيشن بنديساختمان پزشکان کاج


پارتیشن ، محصولات چوبی ، پارتیشن اداری


ساختمان پزشکان کاج واقع در میدان کاج سعادت آباد در زمستان 93 پارتیشن بندی گردیده است . این ساختمان با استفاده از مدل کاج و ترکیب آنها با پرده کرکره آلومینیومی ولومی می باشد.رنگ مورد استفاده زنگار به همراه پرده کرکره سفید می باشد . کلیه درب های مورد استفاده شرکت سازینه چوب 32 میلیمتر کامل می باشد.


يک پارتيشن بايد داراي قابليت هاي زير نيز باشد:


۱- قابليت نصب درب محکم و قوي

۲- پوشاندن کامل فضاي مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولي جلوگيري نمايد.

۳- امکان عبور تأسيسات و کابل هاي مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسي آسان به آنها از مجاور و يا داخل ديواره هاي پارتيشن وجود داشته باشد.

۴- امکان نصب کليد و پريز و غيره به روي پارتيشن ها.

۵- امکان نصب پرده کرکره به روي قسمت هاي شيشه اي از داخل و يا خارج پارتيشن.

۶- جهت دارا بودن امنيت بيشتر امکان باز شدن قطعات پارتيشن از خارج يک اتاق مقدور نباشد و اين مورد فقط از بخش داخلي امکان پذير باشد.

۷- يک پارتيشن بايد قابليت نصب در جهات و زواياي مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوي باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.برای سفارش پارتیشن حتما از مشاوره کارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
             پروژه ساختمان پزشکان کاج               پروژه ساختمان پزشکان کاج    
کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد