جستجو

پروژه پارتيشن بندي شرکت تامین آب صنعت


دکوراسیون اداریپروژه پارتیشن بندی شرکت تامین آب صنعت واقع در خیابان پاسداران برج سفید در تابستان 94 اجرا گردیده است . پارتیشن بندی با استفاده از رنگ های سری کتان بهمراه شیشه سندبلاست و با نام مدل کاج تولید گردیده است.

استفاده از میزهای کارمندی متصل به پارتیشن با استفاده از همین رنگ باعث هارمونی بیشتر در محیط شده است.


يک پارتيشن بايد داراي قابليت هاي زير نيز باشد:


۱- قابليت نصب درب محکم و قوي

۲- پوشاندن کامل فضاي مورد نظر که از عبور صدا تا حد قابل قبولي جلوگيري نمايد.

۳- امکان عبور تأسيسات و کابل هاي مختلف برق تلفن و شبکه با امکان دسترسي آسان به آنها از مجاور و يا داخل ديواره هاي پارتيشن وجود داشته باشد.

۴- امکان نصب کليد و پريز و غيره به روي پارتيشن ها.

۵- امکان نصب پرده کرکره به روي قسمت هاي شيشه اي از داخل و يا خارج پارتيشن.

۶- جهت دارا بودن امنيت بيشتر امکان باز شدن قطعات پارتيشن از خارج يک اتاق مقدور نباشد و اين مورد فقط از بخش داخلي امکان پذير باشد.

۷- يک پارتيشن بايد قابليت نصب در جهات و زواياي مختلف را دارا باشد و قطعات استاندارد شده به نحوي باشد که در تمام طول ها و ارتفاعات قابل اجراء باشد.سفارش و خرید پارتیشن با توجه به فضای کاری شما طراحی و اجرا می گردد و محصولی کاملا سفارشی بوده و امکان عودت آن وجود ندارد ، بنابراین قبل از سفارش حتما از مشاورهکارشناس فروش استفاده کنید و نیازهای خود را قبل از طراحی در اختیارش بگذارید تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت و مطابق با نیازهای خود را به بهترین شکل تحویل بگیرید.

مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.
                    پروژه شرکت آب صنعت              پروژه شرکت آب صنعت                 کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد