جستجو

پروژه پارتيشن بندي شرکت رادیاتور پارسیان


پارتیشن اداری


شرکت رادیاتور پارسیان در شهرک صنعتی پرند واقع شده است . نوع پارتیشن آن جام و رنگ مورد استفاده لارکس می باشد.

دربها با استفاده از رنگ تیره و جام شیشه راه دار اجرا گردیده است . مدل جام یکی از جذاب ترین و پر طرفدارترین مدل های تولیدی سازینه چوب می باشد که بعلت استفاده در ابعاد بالا از شیشه برای قسمت هایی که نور محیط کم است بسیار مورد توجه است.


قبل از سفارش پارتیشن چه کارهای انجام دهیم؟


قبل از سفارش پارتیشن حتما از جانمایی صحیح میزهای اداری ، میزهای مدیریتی و بطور کلی مبلمان اداری و ابعاد و اندازه ی آن ها پس از اجرای پارتیشن اطمینان حاصل کنید.شما برای انجام این کار از شرکتی که برای اجرای کار پارتیشن ، با آن به توافق رسیده اید می توانید نقشه ای دو بعدی یا سه بعدی قبل از اجرا را دریافت و تغییراتی که می خواهید انجام دهید را لحاظ کنید.

در مواردی که مبلمان اداری ، میزهای اداری ، میزهای مدیریتی را قبل از پارتیشن خریداری یا سفارش داده اید حتما مجری پارتیشن را در جریان قرار دهید.

نور محیط نیز از جمله مواردی است که باید به آن توجه کرد. برای حل این قضیه حتما از پارتیشن های دارای شیشه استفاده کنید که دارای دو حالت می باشد، یا از پارتیشن با شیشه سند بلاست و یا از شیشه ساده به همراه پرده کرکره استفاده کنید که در ضمن اینکه حریم شخصی رعایت میشود در عین حال نور نیز انتقال پیدا میکند.

اگر عایق صوت برای شما مهم است پس حتما به ارتفاع پارتیشن توجه کنید. ارتفاع استاندارد پارتیشن ۲۱۰سانتی متر می باشد ولی زمانیکه صداگیری مهم باشد باید این ارتفاع تا سقف ادامه پیدا کند.
                    پارتیشن اداری              پارتیشن اداری


                    پارتیشن اداری             پارتیشن اداری


                                                                          


کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد