جستجو

پروژه پارتيشن بندي و تجهيز دكوراسيون اداري سازمان تحقیقات کشاورزی 


مزایای پارتیشن


پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی واقع در خیابان ولنجک و در فضایی به وسعت 500 متر مربع در 2 طبقه با استفاده از پارتیشن 2جداره مدل دنیا جداسازی و تفکیک گردید . استفاده از پارتیشن های دو جداره با ارتفاع 180 سانتی متر از مزایای این مدل است که مشکل سرمایش و گرمایش را تا حد قابل قبولی مرتفع می کند.


مزایای دیوارهاي پارتیشن


۱-  در صورت کمبود فضای یکی از اتاقهای ایجاد شده توسط پارتیشن ، با جا بجا کردن دیوار فضای لازم فراهم می شود.

۲-منازلی که اتاقهای بزرگی دارد در تابستان برای خنک کردن و در زمستان برای گرم کردن اتاق به مصرف انرژی بیشتری نیازمندند ، با استفاده از پارتیشن می توان ابعاد اتاق را تنظیم کرد واز هدر رفتن انرژی جلوگیری کرد.

۳-در منازل مسکونی چنانچه با کمبود فضا جهت پذیرایی از مهمان روبرو شویم می توان با جابجا کردن پارتیشن مشکل را بر طرف کرد.

۴-افراد در کودکی فضای کمتری احتیاج دارند و با رشد و بلوغ به طبع فضای بیشتری احتیاج دارند که با طراحی مناسب و استفاده از دیوار پارتیشن متحرک فضای دلخواه را ایجاد می کنند.

۵-در فضاهای آپارتمانی که کمبود فضا مشکل اصلی کودکان برای بازی کردن می باشد با استفاده از پارتیشن مشکل تا حد زیادی بر طرف می شود .

۶-در ادارات و شرکت ها بيشترين كاربرد پارتيشن را مي توان ديد ، زيرا قدرت اجرايي بالا و تفكيك پذيري فوق العاده ی آن باعث محبوبيت اين محصول بین مدیران شرکت ها گرديده است.


مجموعه سازینه چوب با توجه به تجارب و دانش بالای پرسنل خود و بهره گیری از تیم های مشاوره و طراحی ، شما را در انتخاب درست پارتیشن یاری خواهد کرد.                                 


               پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی                پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی      


                                                             پروژه سازمان تحقیقات کشاورزی            

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به سازینه چوب می باشد.

طراحی و پیاده سازی: فن آوری داده های کــاد