جستجو

برآنیم با اندیشه ای نو متفاوت باشیم

پارتیشن فریم لس (پارتیشن شیشه ای) 

پارتیشن فریم لس اداری مزایا و معایب زیادی داردو همیشه بحث و جدل های زیادی در این مورد وجود داشته. در حالی که بعضی از مدیران بر این باورند که با جدا کردن تیم های اجرایی به جلوگیری از اختلالات و حواس پرتی کمک می‌کنند و در نهایت به راندمان بالایی دست پیدا می‌کنند. اما برخی مدیران نیزاحساس می کنند محیط پر جنب و جوش و تعاملی برای حداکثر بهره وری حیاتی است.


مزایای نصب پارتیشن فریم لس اداری :

بهبود بهره وری

نصب پارتیشن فریم لس در دفاتر موجب افزایش بهره وری در میان نیروی کار می‌شود. با توجه به این که پرسنل تحت نظارت دائمی قرار می گیرند و کارکنان کار را به شیوه ای سخت تر انجام می دهند. دیده شدن، پاسخگو بودن کارکنان را تشویق می کند. که هر دو به سطح بالاتری از بهره وری کمک می کنند. نصب پارتیشن فریم لس به کاهش آلودگی صوتی در دفتر کمک می کند زیرا این مدل تا حدودی اثبات صدا دارد.

انعطاف پذیری

نصب پارتیشن فریم لس موجب کاهش هزینه های مالی می‌شود. تغییر دادن یک اتاق با دیوارهای سنتی، یک امر خسته کننده و گران قیمت است. با پارتیشن بندی می‌توانید به آسانی یک مکان را به مکان دیگر منتقل کنید. یا در مواردی که می خواهید یک بخش را در دفتر اضافه کنید به راحتی جابجا نمایید و افزایش دهید.

جابجایی پارتیشن فریم لس آسان نیست اما شما نیز هزینه های اضافی را متحمل نخواهید شد. در نتیجه، شما همیشه می توانید بسته به نیازها و شرایط پارتیشن بندی فضای اداری خود را تغییر دهید. همچنین می توانید اتاقی موقت ایجاد کنید.

Image result for glass partition

تعمیر و نگهداری آسان پارتیشن فریم لس

 اگر چه ممکن است به نظر نرسد اما پارتیشن فریم لس ، تمیز کردن و نگهداری نسبتا آسانی دارد. زیرا شما همیشه می توانید تمیز کردن صفحات شیشه ای را به سرعت انجام دهید. برای تمیز کردن ، استفاده از پارچه میکرو فایبر توصیه می‌شود.

کارآمد

شما می توانید با نصب پارتیشن فریم لس اداری ، نیاز به روشنایی الکتریکی به ویژه در طول روز را کاهش دهید. کاهش وابستگی به روشنایی مصنوعی، که اغلب اجرای آن گران است هم مقدار مصرف انرژی را کاهش می دهد و هم موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی می شود.

صرف نظر از مزایای مالی آن، مصرف کمتر انرژی تاثیر مثبتی بر محیط زیست دارد. به همین ترتیب پارتیشن فریم لس اداری باعث کاهش ریزپردازنده های شرکت و افزایش بهره وری انرژی می شود.

روشنایی ارتقا یافته

هنگامی که به محل کار می آیید، کمبود نور طبیعی یکی از بزرگترین مشکلات امروز است، به ویژه آنکه اغلب باعث کاهش کارایی در محیط کار و خستگی کارکنان می شود. نصب پارتیشن فریم لس در دفترکار یکی از بهترین راه ها برای اجازه دادن به انتقال نور خورشید به قدرکافی است.

با نصب پارتیشن فریم لس می توانید سلامت و روحیه کارکنان خود را افزایش دهید تا به میزان کافی از نور طبیعی استفاده کنند.


حریم خصوصی

بر خلاف باور عمومی نصب پارتیشن شیشه ای فریم لس لزوما به حفظ حریم خصوصی نرسیده است. وقتی که به نصب پارتیشن شیشه ای می پردازید، بسیاری از کارمندان ناامید می شوند زیرا نمی خواهند امنیت خصوصی از بین برود. راه حل این مشکل استفاده از مات کننده های شیشه و یا شیشه های مات می باشد.Frosted Glass Partitionارزش زیبایی شناسی

با افزایش رقابت جهانی، جذب مشتریان جدید در حال تبدیل شدن به فرآیندی سخت شده است. به این ترتیب، کارآیی و قابل ارائه بودن برای یک شرکت ضروری است تا مشتریان جدید را تحت تأثیر قرار دهد. بی تردید، پارتیشن فریم لس ظاهر زیبا به شرکتها و دفاتر کار ارائه می دهد.

این مدل پارتیشن اداری یکی از راه حلهای جذب مشتریان با استفاده از اغوا کنندگی بصریست که در واقع یک مکمل ایده آل محسوب می‌گردد.

Related image

ماندگاری پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس می تواند برای مدت زمان بسیار طولانی با مراقبت و نگهداری مناسب مورد استفاده باشد. نوع فریم و ضخامت شیشه در این دسته از انواع پارتیشن اداری موجب پایداری بیشتر و مقاومت بهتر نسبت به سایر مدلها است. بطور کلی پارتیشن فریم لس با امکان جابجایی و مقاومت بهتر و نگهداری آسان گزینه مناسبی برای ماندگاری طولانی مدت در شرکتها است.


درباره این مطلب نظری دارید؟